11 Ekim 2010 Pazartesi

10.10.10 10:10Ne günlere kaldık.Çok değil şunun şurasında 23 sene önce bir bebek dünyaya gelmek istediğinde bırakın ne zaman doğacağını, kız mı erkek mi olacağını dahi bilemezdiniz. İlk bebeğim doğduğunda bir hafta isimsiz kaldı o yüzden.Biz ona cinsiyetine uygun bir isim bulana kadar. Hatta hatta 15 sene evvelsi bebeğinizin kız olacağını bilmiş olmanın dayanılmaz mutluluğunun yanında, burcunun ne olacağına karar verebilir miydiniz?
Bunları neden yazıyorum. Bir aile dostlarımız, bebeklerinin dünyaya gözlerini açacağı günü, saati ve ismini bebek yapmaya karar vermeden önce belirlemişler.Şimdi bu bebecik,10.10.10 ve saat10:10 da dünyamıza gözlerini açtı. Ne günlere kaldık dedim yaaa!....

2 yorum:

 1. Güya normal oğumlar arttırılacaktı,sezeryan mümkün olduğu kadar az olacaktı. Anneleri teşvik edeceklerdi. Görüyorum ki iyi teşvik etmişler.

  Mümkünse saniyesini de söyleselerdi de tam olsaydı.
  Ne diyelim iyi ki doğmuş 10.10.10. - 10.10 bebeğimiz...

  YanıtlaSil
 2. Hiç sorma Buğday Tanesi,
  azen çılgınlık derecesine varıyor teknoloji.Anne için iyi mi kötü mü düşünmeden.Sanırım böyle olunca bebek daha özel oluyor(?)Ne diyelim..Bu özel bebecik hep özel yaşasın.

  YanıtlaSil